שאלות ותשובות

256px-the_thinker_musee_rodin

למה SmartOffice ולא חברות אחרות?
נכון,קיימות חברות נוספות בשוק הפועלות במרחב החיסכון התפעולי. ייחודנו הוא בעובדה שאנו מעסיקים מומחים בעלי ניסיון רב, כל אחד בתחומו.
בתחום המיכון והציוד המשרדי, אנו מביאים איתנו ניסיון של 14 שנים, והכרה חסרת תחרות בענף.
בתחום הארנונה, אנו מביאים איתנו ניסיון של 8 שנים, ממוקד בתחום המיסוי העירוני. המומחית המשפטית שלנו לתחום הארנונה שימשה בעברה כיועצת משפטית בכמה רשויות מקומיות, והיכרותה עם תחום הארנונה, המיסוי העירוני ותהליכי הערעור הם ללא תחרות.
מומחי הרכב שלנו מביאים איתם ניסיון של שנים כמנהלים בכירים בענף הליסינג וערך מוסף בצורת MA בכלכלה.
ניסיון מקצועי ואקדמי זה הוא ללא תחרות בענף. כל התחומים אותם אנו מנתחים נסקרים על ידי מומחים בתחומם, ולא על ידי פקידים שכירים שיעדם הוא להביא לחיסכון , ללא קשר לצרכי הלקוח בפועל. Smartoffice מביאה איתה ערך מוסף של מומחיות ממוקדת המאפשרת לנו להביא ללקוח יעילות מרבית, מעבר לערכי החיסכון. אצלנו שכר הטרחה הוא אחוזים מהחיסכון, ללא דרישות ל"דמי רצינות" או "דמי פתיחת תיק". מודל תגמול זה מבטיח ללקוח שליטה בתהליך. אנו מצידנו בטוחים ברמת השירות שלנו, עד כדי כך שאנו עובדים על בסיס הצלחה בלבד. לא חסכת לא שילמת.
קיבלתי הצעה דומה ובחינם מיבואן ציוד משרדי למיפוי הציוד במשרדי.
נכון,שירות מיפוי וניתוח מוצע גם על ידי יבואני ציוד המיכון המשרדי השונים, אבל נותן שירותים זה מתפרנס מעמלות מכירת הציוד ולכן כמעט בטוח שהמסקנה הסופית תהיה שצריך להוסיף ציוד של אותו יבואן. לחלופין היה בטוח שאותו נותן שירות בבחנו את הציוד הקיים אצלך לא יספר לך שעל מכונה שלו המוצבת אצלך אתה משלם מחיר שגבוה מהמקובל בשוק כיום. לא פעם הפתרונות האופטימאליים יהיו גריעת ציוד וחינוך לשינוי הרגלי הפקת הניירת, או לחלופין הובלת מהלכים מבוססי תוכנה לצמצום משמעותי בהפקת הניירת, דבר שלא עולה בקנה אחד עם האינטרסים של משווקי המיכון המשרדי. SmartOffice בלתי תלויה ולא מקורבת לחברה זו או אחרת, לא מקבלת "עמלות" או "טובות" אחרות משום ספק מיכון משרדי וממוקדת בלעדית על הוזלת עלויות ואופטימיזציה של הציוד עבורך הלקוח.
יש לי איש רכש מצוין שיכול לעשות את אותה עבודה.
מחלקת הרכש בארגון ממוקדת בליבת העיסוק של הארגון, ולעיתים אין לו כלים לבחון את תחומי הפעילות בה Smartoffice פועלת. אנו ממוקדים בתחומי הפעילות המוצעת, מתעדכנים בחידושים בכל ענף, משתתפים בכנסים והשקות של מוצרים, ומכירים את ענפי הפעילות על חידושיהם והתנאים האופטימליים בענפים השונים בכל זמן נתון. לא פעם אנו נתקלים בחיובים השונים מהסכמי ההתקשרות המקוריים, כתוצאה מחלוקה פנים ארגונית של מחלקות הרכש, ה IT, והנהח"ש.