חסכון במיכון משרדי

4566-130KyoceraMitaFSC5025N

 

כל שנה חוסכת SmartOffice מיליוני שקלים ללקוחותיה רק על ידי ניתוח ההדפסות בארגון, בדיקת התאמת הציוד לצרכי העמדה ובחינה מחודשת של ההסכמים והחוזים מול הספקים השונים לעומת המחירים המקובלים בשוק. שיטת הייעוץ הייחודית של SmartOffice היא פרי של ניסיון רב שנים בענף המיכון המשרדי. ניסיון שהחל בשנות התשעים בעבודה בענף, והתפתח בהמשך לחברה המייעלת וחוסכת ללקוחותיה את מערך הפקת הניירת בארגון.
ניסיון זה מעמיד לרשותך מידע עצום על השחקנים הקיימים בשוק כיום, הסכמי השירות הרלוונטיים להיום וכן הציוד האופטימאלי לארגונך, בין אם בצורה שמאפשרת הפקת ניירת בצורה זולה ויעילה ובין אם מעבר לטכנולוגיית Paper-Less. אותו מידע בדיוק שספק הציוד שלך, ממש לא רוצה שתדע.
Smartoffice היא שחקן פעיל בתחום המיכון המשרדי, וככזה, עומדים לרשותנו כלים שבדרך כלל לא קיימים בידי הלקוח. אם בבחירת הציוד המתאים לעמדה לפי צרכיה, אם העלאה לפני השטח של ההוצאות הסמויות על המיכון המשרדי בארגון, ואם במו"מ מול חברות המיכון המשרדי. Smartoffice משתתפת דרך קבע בכנסים והרצאות בתחום המיכון המשרדי, מוזמנת להשקות של ציוד חדש, ומכירה על בוריים את החידושים האחרונים בענף, הן בתחום הציוד והן בתחום התוכנות הנלוות, בדרך לייעול מערך ההדפסה והצילום בארגון.